מי אנחנו

קבוצת בלדי החלה את דרכה כאיטליז משפחתי בשוק הכרמל בתל-אביב אשר הוקם בשנת 1916 על-ידי סב המשפחה מר שלמה דהבני.

כיום, קבוצת בלדי עוסקת בשלושה תחומי פעילות עיקריים: ייצור מוצרי מזון במפעלי הקבוצה, סחר בשוק המקומי לרבות ייבוא, ולוגיסטיקה.

ייצור מוצרי מזון – תחום זה כולל ייצור, עיבוד ואריזה של מגוון מוצרי מזון וביניהם מוצרי בשר בקר, צאן, עופות ודגים, לרבות כשרויות מהודרות המהווים תוצרת של מפעלי הקבוצה:
‘מפעל עפולה' – במסגרתו מייצרת הקבוצה בעיקר מוצרי בשר, צאן ועוף.
ו-'מפעל באר טוביה' – אשר אחראי על חיתוך ואריזת מוצרי דגים על בסיס דרישות לקוחות.

שווקי יעד – מכירות הקבוצה בתחום זה הינן לשוק הקמעונאי (רשתות מזון וקמעונאים עצמאיים), השוק המוסדי והמקצועי (בתי מלון, בתי חולים, בתי אבות, משרד הביטחון, שירותי הסעדה, מסעדות וחברות יצרניות שונות), כאשר כחלק מכך, ישנן התקשרויות הכוללות ייצור מוצרים במותג פרטי או מוצרים מותאמים אישית עבור הלקוחות במפעלי החברה.

תחום הסחר – תחום זה כולל בעיקר ייבוא, ורכש מהשוק המקומי ומכירה של מוצרים כגון, מוצרי בשר טריים וקפואים, דגים טריים וקפואים, ירקות ופירות קפואים, בצקים ועוד.

תחום הלוגיסטיקה – תחום פעילות זה כולל בעיקר את המרכז הלוגיסטי החדש של הקבוצה באיזור התעשייה תימורים, קריית מלאכי, המיועד לשמש כמרכזה הלוגיסטי האוטומטי של הקבוצה ולספק מכלול שירותים לוגיסטיים הן כפעילות תומכת עבור תחומי הפעילות הנוספים בבלדי והן במתכונת של TPL (Third Party Logistics) בעבור לקוחות חיצוניים, ובכלל זה, אחסנה בקירור בטמפרטורות שונות, ניהול מלאי, ליקוט והפצה. בנוסף, משמש המרלו"ג כמשרדיה הראשיים של הקבוצה ובתחומו מפעילה הקבוצה חנות קמעונאית.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור